Kaliteli, güvenilir ve ekonomik tatilin yeni adresi Cot Tourism...

HAKKIMIZDA

ÇOT Tourism adıyla 2017 yılının başlarında kurulan firmamız 10289 Belge No ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı A Grubu Seyahat Acentası olarak Antalya’dan hizmet vermektedir. 

Genç, dinamik ve yenilikçi kadromuzla turizmin bütün unsurlarını içinde bulunduran faaliyet alanlarımızda ulusal ve uluslararası platformlarda hizmet vermekteyiz.

Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden bireysel veya kurumsal alanda tatil planlaması konusunda ihtiyacınız olabilecek her detayın temini için güncel teknolojiye uyumlu olarak hazırlanmış olan Online Acentacılık Hizmeti verdiğimiz www.cottourism.com web adresimizden bize kolaylıkla ulaşabilir, Web Marketimizden tatilinizi kendiniz de planlayabilirsiniz.


MİSYONUMUZ 

Fark yaratan hizmetlerimizle kişilerin veya kurumların ihtiyaçlarına profesyonel anlayışla karşılık veren bir şirket olmak için;

Müşteri odaklı yaklaşım ile bireylerin veya kurumların tercihleri doğrultusunda kaliteli, güvenilir, konforlu ve bütçelerine uygun planlamaları daha az zaman harcayarak yapmalarına yardımcı olurken, aldıkları hizmet sonrasında yüksek memnuniyetle ayrılmalarını sağlamak.


VİZYONUMUZ

Turizm sektöründe tatil ve seyahat anlayışına farklı bir boyut getirerek ulusal ve uluslararası platformlarda en çok  tercih edilen şirket olarak ülkemizi temsil etmek.