FETHİYE-12 ADALAR- DALYAN TURU

  • FETHİYE-12 ADALAR- DALYAN TURU: Doğanın en güzel yanlarını keşfedeceğiniz, her dakikasına hayran olacağınız eşsiz bir tura hazır mısınız?
  • FETHİYE-12 ADALAR- DALYAN TURU: Doğanın en güzel yanlarını keşfedeceğiniz, her dakikasına hayran olacağınız eşsiz bir tura hazır mısınız?
  • FETHİYE-12 ADALAR- DALYAN TURU: Doğanın en güzel yanlarını keşfedeceğiniz, her dakikasına hayran olacağınız eşsiz bir tura hazır mısınız?
EN İYİ FİYAT
Doğanın en güzel yanlarını keşfedeceğiniz, her dakikasına hayran olacağınız eşsiz bir tura hazır mısınız?
  • Avrupa'nın en güzel açık alanı seçilen İz Tuzu Plajı'nda denize girmenin ayrıcalığını yaşayacaksınız..
  • Ölüdeniz, yeşilin ve mavinin en güzel haline bakarken ruhunuzun tazelendiğini hissedeceksiniz
  • Saklıkent Kanyon'un buz gibi sularında, doğanın mucizelerine her adımda ortak olacaksınız
  • 12 Adalar manzarası karşısında hayranlığınızı gizleyemeyeceksiniz.
Dalyan,  Güney Batı Akdeniz’de ormanlarla kaplı dağların çevirdiği bir ovada kurulmuştur. 2008 yılında İngiliz The Time Gazetesi  tarafından Avrupa’nın en iyi açık alanı seçilmiş olan İz Tuzu Plajı, delta, göller, antik şehir Kaunos, Kaya Mezarları, çamur banyoları, kaplıcaları ve dahası ile herkesin görmesi gereken bir yerdir.
 
Ölüdeniz, Muğla ilinin Fethiye ilçesine bağlı bir mahalledir. Ölüdeniz kumsalı yüzde seksen iki oyla 2006 yılında Dünya'nın en güzel kumsalı seçilmiştir. Belde, turizm açısından oldukça gelişmiştir.

 Fethiye Saklıkent 15 yıl önce bir keçi çobanı tarafından bulunmuş ve 49 yıllığına hükümetten kiralanmıştır. Şimdi bu çoban Saklıkent’teki cafe-restoranı işletmektedir. Saklıkent, 14 kilometre içeriye giden devasa bir vadi ve kanyondur. İki dağ arasında inanılmayacak kadar dar ve yüksektir. Eğer kanyonun içindeki güzellikleri görmek istiyorsanız, buz gibi soğuk suların içinden yürüyerek ırmağın diğer tarafına geçmelisiniz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#30
LOKASYON:
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van    Deniz   
BULUŞMA:
Sabah saat: 06.30'da size bildirilen buluşma noktalarında hazır bulunmanız gerekmektedir.
BİTİŞ:
Turun bitiminde alındığınız buluşma noktalarına geri bırakılacaksınız.
İPTAL POLİTİKASI:
Rezervasyon kesinleştikten sonra Hizmet Sözleşmesinde ve Paket Tur Sözleşmesinde belirtilen mücbir sebepler haricinde iptal ve iade yapılamamaktadır.
YORUMLAR

TUR PROGRAMI

Yazdır

1

Gün

Fethiye

Siz değerli misafirlerimizle saat 07.00 civarında Antalya'dan hareket ediyoruz. Korkuteli Yazır Köyü'nde kahvaltı molasının ardından Fethiye üzerinden Göcek'e ulaşıyoruz. GÖCEK MARİNA' da vereceğimiz serbest zaman sonrası bizi bekleyen yatımıza biniyoruz. Bu turda 12 adaların tümünü görebiliyoruz. En az beş farklı yerde yarım saatlik yüzme molaları veriyoruz.Yüzme molaları sonrası öğle yemeğimizi yiyoruz. Güzel koylarda ve adalarda vereceğimiz yüzme molalarıyla turumuza devam ediyoruz. Akşamüzeri Göcek Marina'ya gelerek bizi bekleyen otobüsümüzle otelimize hareket ediyoruz. Otelimize giriş yaptıktan sonra dinlenip akşam yemeğimizi açık büfe olarak alıyor ve otelimizde konaklıyoruz.

2

Gün

Fethiye

2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde aldığımız açık büfe kahvaltı sonrası yola çıkıyoruz. Dalyan'a gelerek burada bizi bekleyen teknemize biniyoruz. Bölgenin meşhur Paleolitik Termal Çamuru'na kendini bırakmak için binlerce kilometre uzaktan gelen turistlerle birlikte Çamur Banyosu yapıyoruz. Teknemize binerek Köyceğiz Gölü'ne geliyoruz. Burada bir süre yüzme molası veriyoruz. Daha sonra Dalyan Nehri boyunca güzel manzaralar ve su kuşları eşliğinde Kaunos Kralları'na ait tapınak mezarlarını seyrederek ve kargılardan yapılmış bir dolambaç içinde yol alarak İztuzu Plajı'na ulaşıyoruz. Rehberimizin eşliğinde plaka çıkarak Caretta Carettalar ve plaj hakkında bilgi alıyoruz. İztuzu Plajı'nda 1 saatlik bir yüzme molasının ardından öğle yemeği için yemeğimizi yiyeceğimiz restorana geliyoruz. Bir süre dinlendikten sonra tekneyle karaya çıkarak bizi bekleyen aracımızla Fethiye Saklıkent Kanyonu'na gelerek burada rehberimiz eşliğinde Kanyon hakkında bilgi alıyoruz. Kanyonda buz gibi suda serinleyip bir süre dinlendikten sonra aracımıza binerek Korkuteli'nde ihtiyaç molası sonrası Antalya'ya varıyor ve bir başka Çot turizm organizasyonunda buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz. Hoşçakalın...

EK BİLGİLER
Rehberimiz ulaşım ve hava şartları nedeniyle gerekli gördüğü durumlarda programın akışında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

BİLMENİZ GEREKENLER

DAHİL OLANLAR:
- 1. Gün Göcek 12 Adalar Tekne Turu Yemekli
- 1 Gece HB Konaklama (Sabah Kahvaltı & Akşam Yemeği)
- 2. Gün Dalyan Tekne Turu
- 2. Gün Dalyan'da Yemek
- İztuzu Plajı giriş ücreti
- D2 Belgeli tur aracı
- Profesyonel rehberlik hizmeti
- 1618 No’lu Turizm Kanunu gereğince zorunlu seyahat sigortası
- Çot Turizm otobüs içi ikramları
- Çot Turizm kalitesi
- Sınırsız güler yüz


HARİÇ OLANLAR:
- Çamur Banyosu ve Saklıkent Kanyon Giriş Ücretleri
- 1. Gün Sabah kahvaltısı
- Tüm yemeklerdeki içecekler
- Kişisel & ekstra harcamalar
- Müze & ören yeri giriş ücretleri


TARİH VE FİYATLAR

16 Haziran 2018, Cumartesi
YILBAŞI KAMPANYASI 369 TL     319 TL     309 TL     229 TL     189 TL    
Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı | Ek Yatak | Çocuk (7 - 12 Yaş) | Bebek (0 - 6 Yaş)

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Bonus:


TaksitAylıkToplam
2 0,00 0,00
3 0,00 0,00
4 0,00 0,00
6 0,00 0,00
9 0,00 0,00
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

319TL

2 Gün

en düşük kişi başı

BİZİ ARAYIN: 05418806593 02423236682
FETHİYE-12 ADALAR- DALYAN TURU
41
0TRL
Doğanın en güzel yanlarını keşfedeceğiniz, her dakikasına hayran olacağınız eşsiz bir tura hazır mısınız?